هیلفیکس باریج

کرم هیلفیکس باریج

نرم کننده و موثر در رفع ترک پاشنه پا

حفظ نرمی و لطافت پوست

پیشگیری و بهبود خشکی و التهاب در ترک های پوستی

در این صفحه میتوانید اطلاعات کامل در مورد کرم هیلفیکس باریج را مشاهده نمایید . کرم هیلفیکس باریج محصولی جدید از شرکت داروسازی باریج اسانس از گروه پوست و مو میباشد که درمان کننده ترک پاشنه پا و دیگر ترک ها و التهابات پوستی بوده و موثر در حفظ نرمی و لطافت پوست میباشد . این کرم تهیه شده از گیاهان آلوورا ، همیشه بهار و ژرانیوم میباشد. فرمولاسیون ویژه و مواد موثره صد در صد گیاهی در کنار کیفیت فوق العاده و اثر بخشی سریع این کرم از عوامل مهم متمایز کننده این محصول نسبت به سایر محصولات در بازار میباشد.

توصیه می شود کرم هیلفیکس باریج شبی ۱ مرتبه مصرف گردد. قبل از استفاده ، ناحیه مورد نظر را به مدت ۱۰ دقیقه داخل آب گذاشته تا قسمت­ های مربوطه با جذب آب کاملا نرم شود سپس به میزان لازم کرم ترک پاشنه پا استفاده گردد. پس از مصرف کرم هیلفیکس باریج ، ناحیه مورد نظر با پوشش مناسب مانند جوراب نخی محافظت شود

کرم در تیوب ۵۰ گرمی به همراه جعبه و بروشور

همیشه بهار

برای درمان پوست های خشک یا آسیب دیده مفید است همچنین موجب تسریع روند بهبودی زخم های پوستی، سوختگی ها، اگزما و سایر بیماری های التهابی پوست شده و بازسازی پوست را موجب می­شود زیرا دارای ویژگی های ضدالتهابی و ضد باکتری است.

ژرانیوم

اسانس ژرانیوم یکی از بهترین اسانس ها در  بهبود مشکلات پوستی مانند درماتیت و اگزماست. در ژرانیوم موادی مانند لینالول، سیترونلول و ژرانیول وجود دارد که  اثرات ضدالتهابی، ضدباکتری، ضدقارچ و ترمیم زخم را موجب می­شوند.

آلوئه ورا

رطوبت مناسب پوست را تامین می­کند و دارای اثرات ضدالتهابی و برطرف کننده خارش است. آلوئه ورا موجب ترمیم زخم می­شود این اثر تاحدودی به علت وجود مانوز -۶- فسفات در آلوئه است. پلی ساکاریدهای آلوئه ورا به عنوان یک محرک برای سیستم ایمنی، آزاد شدن سایتوکین ­ها را تسریع می­کنند که به نوبه خود تکثیر فیبروبلاست ها را که در ترمیم زخم دخالت دارند، افزایش می­دهند

نکات قابل توصیه:

  • فرآورده را از دید و دسترس کودکان دور نگهدارید.
  • در صورت وجود سابقه حساسیت به هریک از اجزاء فرآورده، از مصرف آن خودداری نمایید.
  • بلافاصله پس از استفاده، در فرآورده را محکم ببندید.
  • فرآورده را دور از نور، در دمای۳۰-۱۵ درجه سانتیگراد نگهداری نمائید.