لوسیون بعد از اصلاح باریج اسانس

مراقبت از پوست بویژه حفظ رطوبت، شادابی، نرمی و لطافت آن بعد از اصلاح

مراقبت از پوست در برابر اثرات مضر نور خورشید

برطرف کردن تحریکات پوستی متعاقب گزش حشرات و سوختگی ها

گیاه آلوئه ورا با خواص ویژه، مفید و شگفت انگیز خود از گیاهان پر طرفدار در  فراورده های مراقبت از پوست و مو بویژه پوست های خشک و حساس می باشد. آلوئه ورا موجب تسکین پوست، حفظ رطوبت و جوانی پوست، برطرف شدن تحریکات خفیف پوستی و محافظت از پوست در برابر اثرات نامطلوب اشعه خورشید و آفتاب سوختگی میشود.

ژل استخراج شده از برگ گیاه آلوئه ورا  مغذی، مرطوب کننده و ترمیم کننده ترک ها و زخم های پوستی است و به علت داشتن اسیدهای آمینه، مواد معدنی، ویتامین ها، آنزیم ها، پروتئین ها، پلی ساکاریدها و محرکهای بیولوژیک موجب تسکین سوزش پوست، حفظ رطوبت طبیعی و شادابی پوست و برطرف شدن تحریکات پوستی میشود. اثرات مرطوب کنندگی ژل آلوئه‌ورا، به مخلوط آب و ترکیبات پلی‌ساکارید آن به ویژه گلوکومانان مربوط می‌شود که ترکیب ژل مانندی ایجاد می‌کند و آب را در سطح پوست نگه داشته و محیط مرطوبی روی پوست ایجاد می‏نماید. به همین علت علاقه و توجه همگان برای استفاده از فراورده های دارای آلوئه را موجب شده و در فرمولاسیون لوسیون بعد از اصلاح باریج اسانس نیز بکار رفته است.

از دیگر ترکیبات موجود در لوسیون بعد از اصلاح باریج اسانس؛ روغن زیتون می باشد که غنی از اسیدهای چرب غیراشباع تک زنجیره‌ای(تا۸۰%) است بویژه اسید اولئیک(۸۵-۶۰%)، اسید لینولئیک(۱۴-۹%) و اسید لینولنیک(۱%) که در برابر اکسیداسیون مقاومت دارند. همچنین حاوی آنتی‌اکسیدانها، ویتامین E و پلی فنول‌ها می باشد. روغن زیتون نرم‌کننده، مغذی و محافظ پوست در برابر نور خورشید بوده، برای تمامی انواع پوست مفید می باشد و به منظور رفع تحریکات و ترک های پوستی مناسب است.

فرمولاسیون منحصر بفرد لوسیون بعد از اصلاح باریج اسانس برای پوست های خشک و حساس طراحی شده و با داشتن ویژگی های فوق موجب حفظ سلامت پوست شما بویژه پس از مواجهه با آسیب های ناشی از ترکیبات مو بَر و ماشین های اصلاح میشود

بعد از هر بار اصلاح، مقدار مناسبی از لوسیون را روی ناحیه بمالید.

قیمت این محصول — ریال میباشد.

تیوب ۱۰۰ گرمی

از دیگر ترکیبات موجود در لوسیون بعد از اصلاح باریج اسانس؛ روغن زیتون می باشد که غنی از اسیدهای چرب غیراشباع تک زنجیره‌ای (تا۸۰%) است بویژه اسید اولئیک (۸۵-۶۰%)، اسید لینولئیک (۱۴-۹%) و اسید لینولنیک (۱%) که در برابر اکسیداسیون مقاومت دارند. همچنین حاوی آنتی‌اکسیدانها، ویتامین E و پلی فنول‌ها می باشد. روغن زیتون نرم‌کننده، مغذی و محافظ پوست در برابر نور خورشید بوده، برای تمامی انواع پوست مفید می باشد و به منظور رفع تحریکات و ترک های پوستی مناسب است.

۱- در محیط گرم حمام اصلاح کنید یا قبل از اصلاح یک حوله گرم و مرطوب را چند دقیقه روی صورت خود قرار دهید.

۲- از کرم یا ژل اصلاح استفاده کنید.

۳- حتی الامکان با فاصله زمانی نزدیک اصلاح نکنید. اگر تمایل دارید هر روز اصلاح کنید از لوسیون بعد از اصلاح باریج اسانس استفاده کنید تا نرمی و رطوبت پوست صورت شما حفظ شود.

فقط در جهت رویش مو اصلاح کنید.

۴- بعد از اصلاح؛ صورت خود را با آب فراوان بشوئید و برای خشک نمودن صورت یک حوله را با ملایمت فقط در تماس با پوست خود قرار دهید بدون آنکه آنرا روی پوست خود فشار یا مالش دهید.

در پایان جهت بهره گیری از فوائد آلوئه ورا  در حفاظت از پوست صورت خود، از لوسیون بعد از اصلاح باریج اسانس استفاده کنید.